Gra:
Autopilot
Audycja: Klubowe Hity

Halloween Party - 28.10.2023 (Sobota)

Zagramy Dla Was od samej godziny 10:00 aż do 22:00.

Halloween Party 2023 na radiors.pl
Cześć! :) Pragniemy Was zaprosić do słuchania Nas już od samego rana.
Jak już zapewne zauważyliście do Naszej ekipy dołączyło wielu nowych prezenerów którzy umilają Wam każdego dnia muzycznie czas. Z tej okazji zorganiozowaliśmy dla Was meeting halloween party. Zaproście swoich znajomych oraz wysyłajcie darmowe Pozdrowienia.

Reaktywacja Strony RadioRS - Meeting 29.05.2021 (Sobota)

Zagramy Dla Was największe sztosy muzyczne z okazji powrotu pełnej wersji strony.

Meeting - wracamy z pełną wersją strony radiors.pl
Witajcie kochani!
Czas na kolejne dobre wieści, już w najbliższą sobotę od samej godziny 12:00 rozpoczynamy event który portwa przez cały dzień, specjalnie dla Was z okazji otwarcia pełnej wersji naszej strony radiowej, mamy najdzieję że nowa odsłona przypadła Wam do gustu i swoimi wrażeniami podzielicie się podczas audycji na żywo naszych prezenterów, wysłając darmowe Pozdrowienia.
Zapraszamy do słuchania naszego Radio, i mamy nadzieję że nie zabraknie Was oraz Waszych znajomych już w najliższą Sobotę (29.05.2021).

Nowa Nawigacja na Stronie

Wraz z naszą Nową odsłoną pragniemy Wam przedstawić nową nawigację

Od dzisiaj całe główne centrum dowodzenia odsłuchu online znajduje się w wersji deskopowej w prawym górnym narożniku, nasz webplayer zapamiętuje Wasze ustawienie pozycji PLAY/STOP.
Domyślnie jest wyłączony, natomiast kiedy właczycie nasze Radio i będziecie chcieli przejść do innej zakładki nasz player bedzie pamiętał Wasze uruchomienie i na kolejnej podstronie będzie automatyczne odpalony. Oczywiście jeśli tylko go zatrzymacie klikając w STOP to ustawienie online również zostanie zapamietane.
Zachęcamy do słuchania nas 24/7, wysyłania darmowych pozdrowień podczas audycji naszych prezenterów oraz zapraszania i polecania nas Waszym znajomym <3
Razem z Waszą obecnością i pomocą w postaci zaproszeń znajomych jesteśmy w stanie stworzyć jedno z największych stacji internetowych w sieci.

Powrót pełnej strony Radiors.pl

Wracamy z nową odsłoną Waszej czerwonej siódemeczki

Witajcie RedManiacy uroczyście oznajmiamy że nasza strona znów została powołana do "życia". Problemy techniczne wynikały z powodu pożaru we francji w efekcie którym nasza strona i wszystkie dane zostały trwale uszkodzone. Wychodząc na przeciw naszym i zapewne również Waszym oczekiwaniom, podjeliśmy decyzję o nowej wersji naszej strony radiowej.
Trochę to trwało ale za to efekty zmian przeszły nasze najśmielsze oczekiwania, dlatego czujcie się jak u siebie, udostępniajcie znajomym i razem słuchajcie nas w swoich odbiornikach 😎
© Copyright 2021 - 2024 by RadioRS.pl Projekt i wykonanie: Firebeat